American Councils for International Education

Жеке адамдардын жана мекемелердин билим берүү мүмкүнчүлүгү.

Бишкектеги FLEXтин Экинчи туру

Бишкектеги FLEXтин Экинчи туру

On October 22, 2018, Posted by , In Uncategorized, With Comments Off on Бишкектеги FLEXтин Экинчи туру

Бишкек шаарынын (KG-001) FLEX программасы боюнча экинчи турга өткөн катышуучулардын тизмеси.

Экинчи тур БГУ университетинде өтөт. Экинчи турдун катышуучулары төрөлгөндүгү жөнүндө күбөлүктүн же болбосо паспорттун туп нускасын (оригинал) жана кара калем сап алып келиш керек.

Сураныч, аты-жөнүнду, экинчи турдун убактысын жана күнүн таба алыш үчүн тизмени кунт коюп окуңуз.

Last Name First Name Middle  Gender City & School R2 Date R2 Time
Abakirov Emir M. M #29 23-Oct-18 8:00
Abaskanov Amir N. M Chyngyz Aitmatov Lyceum 23-Oct-18 11:30
Abdikalil uulu Nursultan M Tokmok, Zhusup Balasagyn 23-Oct-18 11:30
Abdikalykova Indira A. F Leninskoe, Lenin school 23-Oct-18 11:30
Abdikerimova Alina M. F #29 23-Oct-18 8:00
Abdullaev Anvar U. M KRSU School 23-Oct-18 11:30
Abdullaeva Bermet B. F #3 23-Oct-18 8:00
Abdumalikov Amantur R. M Novo-Nikolaevka, Zhaiyl Baatyr 23-Oct-18 11:30
Abduraimova Aizhan R. F #67 23-Oct-18 8:00
Abdurasulov Dastan A. M Kara-Balta, Sapat 23-Oct-18 11:30
Abdurasulov Zhanarbek A. M Novo-Nikolaevka, Zhaiyl Baatyr 23-Oct-18 11:30
Abduvalieva Altynai A. F #13 23-Oct-18 8:00
Abdykadyrov Bekturgan A. M #17 23-Oct-18 8:00
Abdylazizova Meerim T. F #24 23-Oct-18 8:00
Abdyldaev Ataibek B. M #37 23-Oct-18 8:00
Abdyrakhmanova Umsunai S. F Nizhnii Ala-Archa, Nizhnii Ala-Archa school 23-Oct-18 11:30
Abdyrazakova Aziza A. F Tokmok, Umut 23-Oct-18 11:30
Abykeev Bektur B. M #13 23-Oct-18 8:00
Abylgazieva Aisha T. F SOS Herman Gemeiner 23-Oct-18 11:30
Abytzhan Maksat M Novo-Nikolaevka, Zhaiyl Baatyr 23-Oct-18 11:30
Adylbek uulu Kuban M Novo-Nikolaevka, Zhaiyl Baatyr 23-Oct-18 11:30
Aibashov Islam R. M Chyngyz Aitmatov Lyceum 23-Oct-18 11:30
Aibekov Adil A. M SLID 23-Oct-18 11:30
Aidarbekova Adelina A. F #26 23-Oct-18 8:00
Aidin kyzy Adelia F AUCA-Bilimkana 23-Oct-18 11:30
Aitmurzaev Bilgekagan Ch. M SHKO Abiturient 23-Oct-18 11:30
Aiturvarov Atai A. M #13 23-Oct-18 8:00
Akhmatova Adinai Ch. F #67 23-Oct-18 8:00
Akhmetov Ismail R. M #26 23-Oct-18 8:00
Akimalieva Zhasmin F #13 23-Oct-18 8:00
Akimbekova Kseniia Ch. F #17 23-Oct-18 8:00
Akimkanova Adelia U. F #29 23-Oct-18 8:00
Akimov Artur R. M #28 23-Oct-18 8:00
Akmatov Taliel N. M #27 23-Oct-18 8:00
Akmatova Begaiym M. F #64 23-Oct-18 8:00
Akunov Aikhan A. M Chyngyz Aitmatov Lyceum 23-Oct-18 11:30
Akylbek kyzy Nuraiza F Aichurok 23-Oct-18 8:00
Akylbekova Daliia M. F Cambridge Silk Road 23-Oct-18 11:30
Akzholova Miraida S. F Prigorod, Prigorod School 23-Oct-18 11:30
Akzholtoeva Asylzat A. F Aichurok 23-Oct-18 8:00
Aldaberdieva Aidai U. F #54 23-Oct-18 8:00
Alibaeva Aizhamal K. F Sokuluk, #1 23-Oct-18 11:30
Alieva Elina K. F #72 23-Oct-18 8:00
Alieva Zulfira S. F #84 23-Oct-18 8:00
Almaz kyzy Aizirek F #24 23-Oct-18 8:00
Almazbek kyzy Anipa F #18 23-Oct-18 8:00
Almazbekova Aitunuk A. F #12 23-Oct-18 8:00
Almazbekova Omurkan A. F #70 23-Oct-18 8:00
Almazbekova Salima B. F #65 23-Oct-18 8:00
Altynbek uulu Tariel M Novonikolaevka, Zhaiyl Baatyr 23-Oct-18 11:30
Altynbekova Aitegin A. F AUCA-Bilimkana 23-Oct-18 11:30
Alybaev Iskender A. M Tokmok, Zhusup Balasagyn 23-Oct-18 11:30
Alymkulova Zhamilia I. F Ilim 23-Oct-18 11:30
Alymova Aibiike B. F KRSU School 23-Oct-18 11:30
Amankulov Atai K. M #63 23-Oct-18 8:00
Amanov Nurzhan-Dilshod B. M ESCA-BIS 23-Oct-18 11:30
Amatova Begimai A. F #40 23-Oct-18 8:00
Amirova Saltanat D. F #6 23-Oct-18 8:00
An Nikita E. M Tokmok, Zhusup Balasagyn 23-Oct-18 11:30
Anarbaeva Akylai A. F Tokmok, Umut 23-Oct-18 11:30
Anarbekina Zhamal I. F Ilim 23-Oct-18 11:30
Argynova Aidana A. F #62 23-Oct-18 8:00
Arpachiev Tilek E. M #20 23-Oct-18 8:00
Arstankeeva Deniz F KRSU school 23-Oct-18 11:30
Artykbekova Saikal A. F #72 23-Oct-18 8:00
Arymbaev Zhoomart K. M #19 23-Oct-18 8:00
Arymbaeva Aisezim U. F #26 23-Oct-18 8:00
Asanaliev Artur A. M Chyngyz Aitmatov Lyceum 23-Oct-18 11:30
Asanalieva Aidana M. F Ilim 23-Oct-18 11:30
Asanalieva Nurzat A. F MUK College 23-Oct-18 11:30
Asanov Dastan M. M #65 23-Oct-18 8:00
Ashimov Emirlan T. M Ilim 23-Oct-18 11:30
Askar kyzy Madina F KGUSTA 23-Oct-18 11:30
Askaralieva Aliman A. F #37 23-Oct-18 8:00
Askarbekova Altynai K. F Dmitrievka, Dmitrievka school 23-Oct-18 11:30
Askarov Adilet K. M #31 23-Oct-18 8:00
Asylbaeva Kanaim S. F Ariel 23-Oct-18 11:30
Asylbekova Nazima A. F #14 23-Oct-18 8:00
Atabekov Sher M. M Cambridge Silk Road 23-Oct-18 11:30
Atageldi uulu Ulukman M National Computer Gymnasium 23-Oct-18 11:30
Atakeeva Ainura A. F #70 23-Oct-18 8:00
Avazkhanov Kaniet M National Computer Gymnasium 23-Oct-18 11:30
Azamatbek kyzy Ainura F Novopavlovka, #1 23-Oct-18 11:30
Azatbekov Aziz A. M Novopokrovka, #2 23-Oct-18 11:30
Azatbekova Zhanna A. F Chui, #1 23-Oct-18 11:30
Azimbek kyzy Eliza F #31 23-Oct-18 8:00
Baidakova Daria D. F #9 23-Oct-18 8:00
Baiyzbekova Adel U. F #70 23-Oct-18 8:00
Bakataev Bake T. M #69 23-Oct-18 8:00
Bakeeva Zarrina U. F #63 23-Oct-18 8:00
Bakieva Adinai B. F #29 23-Oct-18 8:00
Bakytbek kyzy Sanat F #86 23-Oct-18 8:00
Bakytbekova Saule B. F Leninskoe, Lenin school 23-Oct-18 11:30
Balaeva Nasiba Kh. F #37 23-Oct-18 8:00
Balbaeva Aian M. F #61 23-Oct-18 8:00
Bapanova Zhibek S. F #67 23-Oct-18 8:00
Baratalieva Urinisa T. F #37 23-Oct-18 8:00
Baratov Sardor Sh. M KGMA college 23-Oct-18 11:30
Batyrov Bolsunbek B. M Tokmok, Zhusup Balasagyn 23-Oct-18 11:30
Bazarbekova Kamila B. F Ilim 23-Oct-18 11:30
Bedelbaeva Aigerim M. F Razzakov Lyceum 23-Oct-18 11:30
Begaaly uulu Zhanat M Novo-Nikolaevka, Zhaiyl Baatyr 23-Oct-18 11:30
Begalieva Aidina E. F #95 23-Oct-18 8:00
Begalieva Nargiz T. F #80 23-Oct-18 8:00
Beishekeev Azat T. M Chyngyz Aitmatov Lyceum 23-Oct-18 11:30
Beishekeev Erzhan Z. M Chyngyz Aitmatov Lyceum 23-Oct-18 11:30
Beishekeeva Aizada B. F #40 23-Oct-18 8:00
Beishembekova Nestan B. F #66 23-Oct-18 8:00
Beishenova Aisha K. F #61 23-Oct-18 8:00
Bekboev Adil R. M #12 23-Oct-18 8:00
Beketaeva Tolgonai B. F #37 23-Oct-18 8:00
Bekiev Dastan O. M KSLA college 23-Oct-18 11:30
Bektenova Nailia G. F Aichurok 23-Oct-18 8:00
Bekturgan kyzy Aizirek F #28 23-Oct-18 8:00
Bekturova Nuri S. F #40 23-Oct-18 8:00
Belekov Melis M. M BFET 23-Oct-18 11:30
Belekova Aruuke N. F Chok-Tal, Bektenov Lyceum 23-Oct-18 11:30
Belkina Iana A. F Ariel 23-Oct-18 11:30
Berbaeva Kanykei T. F #37 23-Oct-18 8:00
Berikbaeva Aliia I. F #27 23-Oct-18 8:00
Bolotova Aiperi M. F #38 23-Oct-18 8:00
Bulatova Raushan Kh. F Aichurok 23-Oct-18 8:00
Burkutova Aidai M. F #62 23-Oct-18 8:00
Buteshova Aidana A. F #70 23-Oct-18 8:00
Chapyrashty Aruuke F #13 23-Oct-18 8:00
Chebykina Elizaveta S. F Kant, #2 23-Oct-18 11:30
Chernov Arsen D. M #17 23-Oct-18 8:00
Chotubaeva Millana K. F BFET 23-Oct-18 11:30
Chubarova Saida D. F #6 23-Oct-18 8:00
Chyngaraeva Aidana A. F #20 23-Oct-18 8:00
Chynybaeva Adeim R. F Silk Road International School 23-Oct-18 11:30
Daliev Azim I. M #62 23-Oct-18 8:00
Davletbaeva Aisuluu E. F #5 23-Oct-18 8:00
Davuzov Akhmet Z. M Aleksandrovka, #2 23-Oct-18 11:30
Davuzova Aliia Kh. F Aleksandrovka, #1 23-Oct-18 11:30
Diusheeva Rufina A. F #4 23-Oct-18 8:00
Dononbaev Marat B. M #13 23-Oct-18 8:00
Doolotbekov Aman D. M Kara-Balta, #27 23-Oct-18 11:30
Doolotova Altynai N. F #12 23-Oct-18 8:00
Dosalieva Bermet U. F #12 23-Oct-18 8:00
Duishenalieva Milena S. F #3 23-Oct-18 8:00
Dyikanbaeva Meerimai B. F KGMA College 23-Oct-18 11:30
Dzhailobaev Elsar K. M #24 23-Oct-18 8:00
Dzhantemirova Nurisa A. F #13 23-Oct-18 8:00
Dzhaparalieva Nuraiym T. F Chui, #2 23-Oct-18 11:30
Dzhaparova Maginur M. F #38 23-Oct-18 8:00
Dzhekshenkulova Saniet B. F Aichurok 23-Oct-18 8:00
Dzhorbaeva Anastasiia D. F Ala-Too Ataturk college 23-Oct-18 11:30
Dzhoroeva Akbiike U. F Aichurok 23-Oct-18 8:00
Dzhumabekova Zhamilia S. F Cambridge Silk Road 23-Oct-18 11:30
Dzhumalieva Aidana D. F #72 23-Oct-18 8:00
Dzhumalieva Dariia M. F #61 23-Oct-18 8:00
Dzhumalieva Zhaklin S. F #70 23-Oct-18 8:00
Dzhumanazarov Tilek O. M #68 23-Oct-18 8:00
Dzhumanov Temirlan Zh. M #67 23-Oct-18 8:00
Dzhusupbekova Aida M. F Tokmok, Umut 23-Oct-18 11:30
Dzhusupov Zhantai Zh. M #61 23-Oct-18 8:00
Dzhuzumkulova Zuura A. F #19 23-Oct-18 8:00
Egemberdieva Perizat E. F Davkha 23-Oct-18 11:30
Egemberdieva Perizat E. F Davkha 23-Oct-18 11:30
Ens Katerina Ia. F Humanitarian college 23-Oct-18 11:30
Erik kyzy Azhina F #26 23-Oct-18 8:00
Erkinbek kyzy Adina F #9 23-Oct-18 8:00
Erkinov Daniiar E. M Tokmok, Zhusup Balasagyn 23-Oct-18 11:30
Ermek uulu Chyngyz M Novo-Nikolaevka, Zhaiyl Baatyr 23-Oct-18 11:30
Ersa Said I. M Tokmok, Zhusup Balasagyn 23-Oct-18 11:30
Esenbaev Alibek B. M #24 23-Oct-18 8:00
Esenbaeva Elina Kh. F #38 23-Oct-18 8:00
Esentaev Eldiiar A. M KGTU college 23-Oct-18 11:30
Farkhatov Farukh F. M #15 23-Oct-18 8:00
Funloer Adel E. M #13 23-Oct-18 8:00
Gazizova Leila S. F Aichurok 23-Oct-18 8:00
Iavorskii Bogdan I. M Refal 23-Oct-18 11:30
Ibraeva Bermet S. F #61 23-Oct-18 8:00
Ibraeva Kunduz T. F Tokmok, Umut 23-Oct-18 11:30
Ibraeva Nurzhan N. F #17 23-Oct-18 8:00
Ibraimova Azaliia O. F Tokmok, Umut 23-Oct-18 11:30
Ilnitskaia Daria K. F #17 23-Oct-18 8:00
Imanbaeva Kira I. F Tokmok, Umut 23-Oct-18 11:30
Imarova Begimai M. F Bilimkana European School 23-Oct-18 11:30
Isaeva Adine K. F #29 23-Oct-18 8:00
Isaeva Zhamilia A. F #24 23-Oct-18 8:00
Isakova Aidai M. F #24 23-Oct-18 8:00
Isakova Aizhamal O. F #26 23-Oct-18 8:00
Isakova Diana R. F #52 23-Oct-18 8:00
Isakova Zhannat T. F #26 23-Oct-18 8:00
Isakzhanova Kristina O. F Chekhov School 23-Oct-18 11:30
Ishenbek kyzy Kanaiym F #38 23-Oct-18 8:00
Iskakova Darika E. F #26 23-Oct-18 8:00
Iskender kyzy Aliianur F Cambridge Silk Road 23-Oct-18 11:30
Ismailov Ersultan A. M Chyngyz Aitmatov Lyceum 23-Oct-18 11:30
Ismailova Aliia M. F #9 23-Oct-18 8:00
Ismailova Meerimai Zh. F #70 23-Oct-18 8:00
Ismalikhanova Indira N. F Tokmok, #11 23-Oct-18 11:30
Iuldashev Bekzod I. M Tokmok, Zhusup Balasagyn 23-Oct-18 11:30
Ivanova Polina D. F #13 23-Oct-18 8:00
Kabylbekova Gulnoza K. F Kyrgyz Korean College 23-Oct-18 11:30
Kadamshoeva Kibriio A. F #67 23-Oct-18 8:00
Kadurov Akyl K. M Tokmok, Zhusup Balasagyn 23-Oct-18 11:30
Kadyr kyzy Maral F Novopavlovka, #2 23-Oct-18 11:30
Kadyrbek Alinur M Chyngyz Aitmatov Lyceum 23-Oct-18 11:30
Kadyrova Kamilla R. F Komsomolskoe, Komsomolskoe School 23-Oct-18 11:30
Kadyrzhanova Meerimai U. F ESCA-BIS 23-Oct-18 11:30
Kaiypkulov Atai N. M Novo-Nikolaevka, Zhaiyl Baatyr 23-Oct-18 11:30
Kakishova Nazrin A. F #37 23-Oct-18 8:00
Kakitaeva Azem A. F Ala-Too Ataturk college 23-Oct-18 11:30
Kaleev Abdur Rashid R. M Chyngyz Aitmatov Lyceum 23-Oct-18 11:30
Kalmuratova Altynai M. F #26 23-Oct-18 8:00
Kambarov Kairat A. M Tokmok, Zhusup Balasagyn 23-Oct-18 11:30
Kamchybekova Saikal D. F Tokmok, Umut 23-Oct-18 11:30
Kanatbekov Azamat K. M #61 23-Oct-18 8:00
Kangantieva Nariste K. F Ak-Tilek 23-Oct-18 8:00
Kanimetova Amina T. F #65 23-Oct-18 8:00
Kanybekova Perizat K. F #9 23-Oct-18 8:00
Karybekova Begimai T. F #67 23-Oct-18 8:00
Karypbekov Berdibek M Novo-Nikolaevka, Zhaiyl Baatyr 23-Oct-18 11:30
Kasymbekova Perizat Zh. F KRSU college 23-Oct-18 11:30
Kasymova Amira N. F Aichurok 23-Oct-18 8:00
Kavas Osman N. M Tokmok, Zhusup Balasagyn 23-Oct-18 11:30
Kazakbaeva Zhanara K. F #29 23-Oct-18 8:00
Kazimkulov Elizbar E. M Novo-Nikolaevka, Zhaiyl Baatyr 23-Oct-18 11:30
Kenzhebek Aidana F #64 23-Oct-18 8:00
Kerimbekov Islam R. M Sokuluk, Davkha 23-Oct-18 11:30
Kerimbekova Daiana D. F #62 23-Oct-18 8:00
Kerimgazieva Aidai A. F #67 23-Oct-18 8:00
Kerimov Bakai M. M Finance-Economic Technicum 23-Oct-18 11:30
Kerimova Adilia R. F #29 23-Oct-18 8:00
Kim Valeriia V. F #9 23-Oct-18 8:00
Kirushina Ekaterina D. F Ariel 23-Oct-18 11:30
Klimenko Angelina D. F #12 23-Oct-18 8:00
Kochekova Aliia M. F ESCA-BIS 23-Oct-18 11:30
Kochkorbaev Iskender M. M #64 23-Oct-18 8:00
Kochkorbai kyzy Almash F #29 23-Oct-18 8:00
Kokumov Arsen A. M #67 23-Oct-18 8:00
Konovchenko Viktoriia M. F KRSU School 23-Oct-18 11:30
Koteneva Valeriia A. F #60 23-Oct-18 8:00
Kozhokulov Turdukhan N. M #64 23-Oct-18 8:00
Kozhonova Aiana T. F #24 23-Oct-18 8:00
Ksheminskaia Ekaterina V. F #65 23-Oct-18 8:00
Kubanychbekova Aizat K. F #73 23-Oct-18 8:00
Kubanychbekova Nuriza K. F #38 23-Oct-18 8:00
Kubatbek Nurbek M #39 23-Oct-18 8:00
Kubatov Bekbol Zh. M Creative-Taalim 23-Oct-18 11:30
Kudaiarova Aruuke A. F Aichurok 23-Oct-18 8:00
Kudaibergenova Aigeneza K. F #27 23-Oct-18 8:00
Kudriavtseva Daria O. F #17 23-Oct-18 8:00
Kulbaeva Akmaral M. F KRSU School 23-Oct-18 11:30
Kulmurzaeva Zhibek S. F #28 23-Oct-18 8:00
Kulukeev Khasan A. M Tokmok, Zhusup Balasagyn 23-Oct-18 11:30
Kurbanov Dzhurat G. F #9 23-Oct-18 8:00
Kurbanov Bakhtiiar Z. M #52 23-Oct-18 8:00
Kurmanbekov Bekzhan K. M Tokmok, Zhusup Balasagyn 23-Oct-18 11:30
Kushubek Turan M #29 23-Oct-18 8:00
Kydyralieva Shaani T. F #13 23-Oct-18 8:00
Kyzylzharova Aidana A. F #26 23-Oct-18 8:00
Lebuzova Amina I. F #26 23-Oct-18 8:00
Li Arina Iu. F Chekhov School 23-Oct-18 11:30
Lysenkov Aleksei V. M Ariel 23-Oct-18 11:30
Maamatkul kyzy Zhibek F #95 23-Oct-18 8:00
Mabo Iskander E. M #9 23-Oct-18 8:00
Madrakhimova Kamala R. F #61 23-Oct-18 8:00
Mairambek kyzy Zhamilia f Tokmok, Umut 23-Oct-18 11:30
Makhmutova Iasmin O. F SLID 23-Oct-18 11:30
Maksatbek kyzy Aizat F Aichurok 23-Oct-18 8:00
Maksatbekova Azemi M. F #68 23-Oct-18 8:00
Maldybaev Eles T. M #61 23-Oct-18 8:00
Malenkova Aleksandra A. F Liuksemburg, Bilimkana 23-Oct-18 11:30
Malianchinov Akmal N. M #61 23-Oct-18 8:00
Malikova Darin M. F #12 23-Oct-18 8:00
Mamatova Samara A. F AUCA-Bilimkana 23-Oct-18 11:30
Mambetalieva Aliia N. F ESCA-BIS 23-Oct-18 11:30
Mambetkadyrov Salamat K. M Creative-Taalim 23-Oct-18 11:30
Mambetkazieva Meerim K. F #28 23-Oct-18 8:00
Mambetzhanova Zhazaiym A. F RKTAL 23-Oct-18 11:30
Mamytova Tatyna S. F Aichurok 23-Oct-18 8:00
Mamytova Zarema U. F #37 23-Oct-18 8:00
Mansurova Melodi T. F #63 23-Oct-18 8:00
Marat kyzy Aliia F Davkha 23-Oct-18 11:30
Maratbekova Aigerim M. F Aichurok 23-Oct-18 8:00
Maratova Edinas E. F #13 23-Oct-18 8:00
Marov Malik R. M #67 23-Oct-18 8:00
Mars kyzy Kanyshai F Tokmok, Umut 23-Oct-18 11:30
Matkaziev Mirlan A. M #56 23-Oct-18 8:00
Mavlianov Radbek D. M Razzakov Lyceum 23-Oct-18 11:30
Mazitova Nazima R. F ShLIR 23-Oct-18 11:30
Mederova Altynai M. F #65 23-Oct-18 8:00
Medvedeva Inna I. F Ariel 23-Oct-18 11:30
Melisbekova Aiiana R. F KRSU school 23-Oct-18 11:30
Melisova Aizhan Ch. F #26 23-Oct-18 8:00
Minazarova Zhibek Zh. F Lebedinovka, #1 23-Oct-18 11:30
Mirlanbekova Zhanai M. F BFET 23-Oct-18 11:30
Mirlanov Bekter M. M Tokmok, Zhusup Balasagyn 23-Oct-18 11:30
Mirzakantov Zafar U. M KRSU School 23-Oct-18 11:30
Moldalieva Zhamilia S. F #29 23-Oct-18 8:00
Moldasheva Alina E. F Ak-Tilek 23-Oct-18 8:00
Moldobekova Sezimai U. F #65 23-Oct-18 8:00
Molodeva Aleksandra A. F #33 23-Oct-18 8:00
Mukaeva Bermet A. F #13 23-Oct-18 8:00
Mukanbetov Maksat T. M BFET 23-Oct-18 11:30
Mukhutdinov Farukh F. M Chyngyz Aitmatov Lyceum 23-Oct-18 11:30
Munduzbaev Eldiiar D. M PC IUKR 23-Oct-18 11:30
Muratbek Aiia F Aichurok 23-Oct-18 8:00
Muratbekov Marlen R. M #38 23-Oct-18 8:00
Muratova Aidai A. F Aichurok 23-Oct-18 8:00
Murzabekov Sanzhar M. M Chyngyz Aitmatov Lyceum 23-Oct-18 11:30
Murzabekova Bermet K. M #24 23-Oct-18 8:00
Murzakhanova Aidana S. F #61 23-Oct-18 8:00
Myrsabekova Aiperi A. F #13 23-Oct-18 8:00
Nadyrbekova Aidai K. F Tokmok, Umut 23-Oct-18 11:30
Nasirdinov Dastan N. M #27 23-Oct-18 8:00
Niiazalieva Adelia A. F #24 23-Oct-18 8:00
Niiazalieva Aiganysh M. F KGMA College 23-Oct-18 11:30
Nogorbekov Salim N. M Refal 23-Oct-18 11:30
Nuradin kyzy Aidana F Ak-Tilek 23-Oct-18 11:30
Nurbek kyzy Begimai F Chui, #1 23-Oct-18 11:30
Nurbek kyzy Zhibek F #10 23-Oct-18 8:00
Nurlanbek uulu Suiorkul M #94 23-Oct-18 8:00
Nurlanbekova Sezim N. F Tash-Dobo, Beishenalieva 23-Oct-18 11:30
Nurlanov Dastan N. M Kara-Balta, #6 23-Oct-18 11:30
Nurlanov Emirlan N. M Silk Road International School 23-Oct-18 11:30
Nuruev Bekzat A. M #8 23-Oct-18 8:00
Nusupova Asylai M. F #13 23-Oct-18 8:00
Oganesian Mariam H. F #24 23-Oct-18 8:00
Omoeva Aiana S. F Tokmok, Umut 23-Oct-18 11:30
Omorov Aslan K. M #59 23-Oct-18 8:00
Omuralieva Bermet E. F Silk Road International School 23-Oct-18 11:30
Omurbekova Nasyikat F #62 23-Oct-18 8:00
Omurbekova Nuraiym M. F #26 23-Oct-18 8:00
Omurkulova Saltanat R. F #63 23-Oct-18 8:00
Omurzakov Temirlan A. M Tokmok, Zhusup Balasagyn 23-Oct-18 11:30
Omurzakova Adilia K. F #95 23-Oct-18 8:00
Ondrina Nadezhda P. F #28 23-Oct-18 8:00
Ormonbekova Violetta N. F #72 23-Oct-18 8:00
Orozalieva Aisonet A. F #31 23-Oct-18 8:00
Orozova Okeana F Kara-Balta, Bilimkana 23-Oct-18 11:30
Orumbaeva Zhamilia N. F #60 23-Oct-18 8:00
Oseledko Daiana V. F Kelechek 23-Oct-18 11:30
Osmonaliev Arsen A. M #26 23-Oct-18 8:00
Osmonaliev Zhoomart Zh. M Ala-Too Ataturk college 23-Oct-18 11:30
Osmonalieva Alina K. F #67 23-Oct-18 8:00
Osmonova Azem T. F #24 23-Oct-18 8:00
Osmonova Zhibek M. F #84 23-Oct-18 8:00
Otakanova Gulsana A. F #17 23-Oct-18 8:00
Pak Anastasiia A. F #67 23-Oct-18 8:00
Pak Denis I. M Novo-Nikolaevka, Zhaiyl Baatyr 23-Oct-18 11:30
Pak Kseniia A. F #67 23-Oct-18 8:00
Peretiatko Olga I. F Zvezdochka 23-Oct-18 11:30
Plotkinov Nikita A. M #12 23-Oct-18 8:00
Rafael Nelli F Bilimkana European School 23-Oct-18 11:30
Rafibekova Kamila R. F #12 23-Oct-18 8:00
Raimzhan kyzy Aidana F #38 23-Oct-18 8:00
Raiymbekova Aizhara A. F AUCA-Bilimkana 23-Oct-18 11:30
Rakhimov Aidin M. M #13 23-Oct-18 8:00
Rakhmanali kyzy Akmarzhan F BGU college 23-Oct-18 11:30
Rakhmanalieva Asema S. F #37 23-Oct-18 8:00
Rodicheva Nelli S. F #12 23-Oct-18 8:00
Ruslanbek kyzy Nargiza F Novopokrovka, #3 23-Oct-18 11:30
Rustamov Eldar R. M IT Academy KSLA 23-Oct-18 11:30
Rustamova Aliia B. F #28 23-Oct-18 8:00
Rysalieva Adel N. F AUCA-Bilimkana 23-Oct-18 11:30
Ryskulbek uulu Bakai M #29 23-Oct-18 8:00
Sabirdinov Nursultan B. M Chyngyz Aitmatov Lyceum 23-Oct-18 11:30
Sadyrbekova Altynai K. F #26 23-Oct-18 8:00
Sagalieva Aidana T. F Kant, #1 23-Oct-18 11:30
Sagyndykova Aidana D. F #38 23-Oct-18 8:00
Saipidinova Kalima E. F Tokmok, Umut 23-Oct-18 11:30
Saipiev Timirlan Z. M Novo-Nikolaevka, Zhaiyl Baatyr 23-Oct-18 11:30
Sakieva Akylai M. F #63 23-Oct-18 8:00
Sakmamatova Saikal T. F #17 23-Oct-18 8:00
Samadov Baiastan A. M BFET 23-Oct-18 11:30
Saparalieva Erkaiym B. F ESCA-BIS 23-Oct-18 11:30
Saralinov Mars R. M Gim. Arabaev 23-Oct-18 11:30
Sardarbekov Tilek M. M #25 23-Oct-18 8:00
Sargulova Zulaida M. F Aichurok 23-Oct-18 8:00
Sarieva Sezim N. F Kara-Balta, Bilimkana 23-Oct-18 11:30
Sarkulova Sezim I. F Aichurok 23-Oct-18 8:00
Sarybaeva Elina N. F Slavianskaia School 23-Oct-18 11:30
Sarzhigitov Emir T. M #65 23-Oct-18 8:00
Satkeev Maksim A. M Novo-Nikolaevka, Zhaiyl Baatyr 23-Oct-18 11:30
Satybaldieva Akmaral A. F Leninskoe, Lenin school 23-Oct-18 11:30
Satybaldieva Nagima Zh. F KGTU college 23-Oct-18 11:30
Satygulova Zhamilia B. F Tokmok, Umut 23-Oct-18 11:30
Seidalieva Akylai A. F #12 23-Oct-18 8:00
Shadiev Nuzup M Kok-Zhar, Kok-Zhar School 23-Oct-18 11:30
Shaibekova Aisha R. F #29 23-Oct-18 8:00
Shamshidinova Medina K. F #95 23-Oct-18 8:00
Shamshieva Gulanda B. F #20 23-Oct-18 8:00
Shamytaev Almazbek E. M Chyngyz Aitmatov Lyceum 23-Oct-18 11:30
Sharsheev Zhanybek A. M Bilimkana European School 23-Oct-18 11:30
Sharsheeva Symbat T. F Aichurok 23-Oct-18 8:00
Sharshekeev Adilet A. M #62 23-Oct-18 8:00
Sharshenbaev Erkin A. M #13 23-Oct-18 8:00
Shatmanbek kyzy Nurzhamal F Novopavlovka, Novopavlovka school 23-Oct-18 11:30
Sheisheeva Begimai S. F Sokuluk, #1 23-Oct-18 11:30
Shermatov Edil K. M #13 23-Oct-18 8:00
Shishenina Tatiana N. F #29 23-Oct-18 8:00
Shushpanova Evgeniia V. F #4 23-Oct-18 8:00
Sokolova Aida D. F #48 23-Oct-18 8:00
Sokolova Alina V. F KEU Lyceum 23-Oct-18 11:30
Sovetova Zhibek A. F KGMA college 23-Oct-18 11:30
Stamaliev Edil Zh. M #20 23-Oct-18 8:00
Suiunbekova Aiturgan T. F #2 23-Oct-18 8:00
Suiunbekova Zharkynai S. F #65 23-Oct-18 8:00
Sulaimanov Timur A. M #61 23-Oct-18 8:00
Suleimanov Akmatbek E. M ESCA-BIS 23-Oct-18 11:30
Sultanalieva Bermet I. F Aichurok 23-Oct-18 8:00
Sultankulova Aruuke B. F #62 23-Oct-18 8:00
Suranbaeva Munara K. F #9 23-Oct-18 8:00
Sydykova Alina T. F #13 23-Oct-18 8:00
Taalaibekov Dastanbek T. M #20 23-Oct-18 8:00
Taalaibekov Emir T. M #17 23-Oct-18 8:00
Taalaibekova Aiganysh T. F #26 23-Oct-18 8:00
Taalaibekova Diana T. F #20 23-Oct-18 8:00
Tabaeva Aiganysh T. F #24 23-Oct-18 8:00
Talant kyzy Begimai F Maevka, Maevka school 23-Oct-18 11:30
Talant uulu Omurbek M Ala-Too Ataturk college 23-Oct-18 11:30
Talantbek kyzy Adelia F Ala-Too Ataturk College 23-Oct-18 11:30
Talantbek kyzy Meerim F Kyrgyz Turkish Vocational School 23-Oct-18 11:30
Talantbek uulu Barsbek M Naryn, Subakozhoev 23-Oct-18 11:30
Talantbekova Aruuke T. F #67 23-Oct-18 8:00
Talasbaev Fenliks M #14 23-Oct-18 8:00
Tashbaev Aktan M. M #26 23-Oct-18 8:00
Tashtanalieva Aidai K. F #60 23-Oct-18 8:00
Temirbek kyzy Zarina F #82 23-Oct-18 8:00
Ten Aiym V. F #12 23-Oct-18 8:00
Tentieva Aizirek Zh. F #88 23-Oct-18 8:00
Timurova Linara T. F #26 23-Oct-18 8:00
Tiulegenova Aidai M. F #13 23-Oct-18 8:00
Tokochev Akbar T. M #61 23-Oct-18 8:00
Tokoev Rysbek T. M #24 23-Oct-18 8:00
Toktogulova Aidai O. F #67 23-Oct-18 8:00
Toktosunova Akbiike T. F #63 23-Oct-18 8:00
Toktosunova Aruuke T. F #69 23-Oct-18 8:00
Tologon Adel F #12 23-Oct-18 8:00
Tolubaeva Aizhan E. F #83 23-Oct-18 8:00
Torobaev Aidar T. M Tokmok, Zhusup Balasagyn 23-Oct-18 11:30
Torobekova Aiym M. F #28 23-Oct-18 8:00
Torogeldiev Tilek D. M #70 23-Oct-18 8:00
Torogeldieva Saikal E. F Aichurok 23-Oct-18 8:00
Tunaibaeva Sharaiym S. F #6 23-Oct-18 8:00
Tursunova Aiiana T. F Alamudun, #1 23-Oct-18 11:30
Turumova Myrzaiym O. F #72 23-Oct-18 8:00
Tynalieva Zhibek U. F SHKO Abiturient 23-Oct-18 11:30
Tynchtykbekova Kamilla T. F #37 23-Oct-18 8:00
Tynychtykbek kyzy Nurdana F #37 23-Oct-18 8:00
Ukubaeva Malika M. F #95 23-Oct-18 8:00
Ulan Nazar M #25 23-Oct-18 8:00
Ulan Temirlan M #70 23-Oct-18 8:00
Ulanbek uulu Kuban M #9 23-Oct-18 8:00
Ulanbekova Bermet U. F #29 23-Oct-18 8:00
Ulanbekova Karlygach U. F Kyrgyz Korean college 23-Oct-18 11:30
Umetalieva Anarbubu A. F Strelnikova, Strelnikova school 23-Oct-18 11:30
Urustemov Urmat K. M Ariel 23-Oct-18 11:30
Ustiantseva Diana M. F #28 23-Oct-18 8:00
Usuvalieva Malika N. F #6 23-Oct-18 8:00
Uvarova Diana D. F #2 23-Oct-18 8:00
Yrysaliev Adilet N. M #95 23-Oct-18 8:00
Ysakov Adilet A. M Tokmok, Zhusup Balasagyn 23-Oct-18 11:30
Zakirova Marfa S. F KRSU School 23-Oct-18 11:30
Zarlykbek uulu Ermekbai M Novo-Nikolaevka, Zhaiyl Baatyr 23-Oct-18 11:30
Zhakypbek uulu Nurdoolot M #67 23-Oct-18 8:00
Zhanybekova Malika Zh. F SHLIR 23-Oct-18 11:30
Zhaparov Nursultan B. M Novo-Nikolaevka, Zhaiyl Baatyr 23-Oct-18 11:30
Zhenishbek uulu Turatbek M Naryn, Subakozhoev Lyceum 23-Oct-18 11:30
Zhetimishova Aitegin Zh. F #13 23-Oct-18 8:00
Zhoel Elizabet M. F Oxford International School 23-Oct-18 11:30
Zholborsov Dastan B. M Novo-Nikolaevka, Zhaiyl Baatyr 23-Oct-18 11:30
Zholdoshbaev Nursultan U. M #67 23-Oct-18 8:00
Zholdoshbekov Ernest Z. M Tokmok, Zhusup Balasagyn 23-Oct-18 11:30
Zholdoshova Aiana K. F Tokmok, Umut 23-Oct-18 11:30
Zhumabekova Zhyldyz B. F #70 23-Oct-18 8:00
Zhumakmatova Begaiym K. F #28 23-Oct-18 8:00
Zhumanazarova Bermet M. F #39 23-Oct-18 8:00
Zhunusaliev Aziret A. M Baitik, Kut Bilim 23-Oct-18 11:30
Zhusubaliev Erkin B. M Novo-Nikolaevka, Zhaiyl Baatyr 23-Oct-18 11:30
Zhusubaliev Timur K. M Kyrgyz Korean college 23-Oct-18 11:30
Zhusupbekova Aiganysh Zh. F Aichurok 23-Oct-18 8:00
Zhusupbekova Alisha A. F Silk Road International School 23-Oct-18 11:30
Zhyrgalbek kyzy Zhamilia Zh. F Kemin, #1 23-Oct-18 11:30
Comments are closed.